„Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19”

Głównym celem projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID – 19” jest zapobieganie i ograniczenie negatywnych skutków wystąpienia COVID-19 w obszarze pieczy zastępczej. Pieniądze przeznaczone zostały na zakup wyposażenia na cele realizowania zadań w trybie zdalnej nauki (zakup laptopów, oprogramowania, sprzętu audiowizualnego oraz oprogramowania dla dzieci z niepełnosprawnością), zakup środków ochrony indywidualnej (maseczek, rękawiczek, środków dezynfekcyjnych).

Obraz:

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Prudniku przekazano rodzinom zastępczym w ramach projektu  „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19” sprzęt komputerowy, w tym:  laptopy, słuchawki z mikrofonem, urządzenia wielofunkcyjne.

Łącznie do rodzinnej pieczy zastępczej przekazano 61 laptopów, 30 słuchawek z mikrofonami oraz 31 urządzeń wielofunkcyjnych.

Ponadto rodziny zastępcze otrzymały środki ochrony osobistej w tym 2 770 sztuk maseczek ochronnych, 13 850 rękawiczek jednorazowego użytku  oraz 277 litrów płynów dezynfekcyjnych.

Obraz:

Obraz:

 

Metryka aktualności.
Liczba wyświetleń: 82. Autor: Małgorzata Szewczuk. Data publikacji: wtorek, 6 października 2020r.

Powrót do listy aktualności


Przeczytaj inne aktualności