OBCHODY DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

W sobotę 03.10.2020r. odbyła się wycieczka organizowana w ramach obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Powiat Prudnicki na mocy umowy partnerskiej podpisanej z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Opolu realizuje projekt "Bliżej rodziny i dziecka - wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej - III edycja" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII-Integracja Społeczna.

Podczas Obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego rodziny zastępcze uczestniczyły w spotkaniu z alpakami, mieli możliwość karmienia zwierząt i zrobienia wspólnych zdjęć  oraz uczestniczyli w warsztatach rękodzieła, gdzie samodzielnie wykonywali własne alpaki na kartkach. Dla wszystkich uczestników przygotowany był posiłek oraz słodki upominek.

Obchody Rodzicielstwa Zastępczego zarówno przez pracowników PCPR jak i rodziny zastępcze z dziecmi zaliczane są do udanych. Z niecierpliwością czekamy na relalizację kolejnych zadań wynikająchcy z projektu "Bliżej rodziny i dziecka- wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej - III edycja"

 

.

Metryka aktualności.
Liczba wyświetleń: 683. Autor: Joanna Pańczyk. Data publikacji: czwartek, 8 października 2020r.

Powrót do listy aktualności


Przeczytaj inne aktualności