Nasz serwis, jak większość stron internetowych, wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Używane one są one do wyliczenia statystyk i poporawienia funkcjonalności strony dla osób niedowidzących.
Twoja przeglądarka domyślnie zapisuje i przechowuje pliki cookies. Możesz w każdej chwili zmienić te ustawienia

Zgadzam się - schowaj ten komunikat
Przejdź do treści Napis Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Prudniku Ikona Biuletynu Informacji Publicznej

Strona dostosowana do potrzeb osób niedowidzących.
Możesz zmienić rozmiar liter lub przełączyć się na tryb zwiększonego kontrastu.


Tutaj jesteś: Strona główna | Kontakt

Dane kontaktowe

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PRUDNIKU
uL. KOŚCIUSZKI 55 A
48 - 200 PRUDNIK
NIP 755-16-69-932
TEL. (77) 436 29 90
TEL/FAX (77) 436 91 25
e - mail: biuropodawcze@pcpr-prudnik.pl

GODZINY URZĘDOWANIA

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie czynne jest:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30

Dane kontaktowe pracowników:


KIEROWNIK PCPR
Jolanta Barska
TEL. 77 436 91 25 WEW. 24



ZESPÓŁ FINANSOWO-KADROWY

Główna księgowa
Anna Ozimek
ozimek@pcpr-prudnik.pl;
TEL. 77 436 91 25 WEW. 22

Inspektor ds. księgowości i kadr
 Magdalena Góra
gora@pcpr-prudnik.pl;
TEL. 77 436 91 25 WEW. 22


ZESPÓŁ DS. ŚWIADCZEŃ

Agnieszka Sobkowicz
TEL. 77 436 91 25 WEW. 23

Krzysztof Piskoń
piskon@pcpr-prudnik.pl;
TEL. 77 436 91 25 WEW. 23

Justyna Sobkowicz
jsobkowicz@pcpr-prudnik.pl
TEL. 77 436 91 25 WEW. 28


ZESPÓŁ DS. RODZINNEJ  PIECZY ZASTĘPCZEJ

Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
 Małgorzata Szewczuk
szewczuk@pcpr-prudnik.pl;
TEL. 77 436 91 25 WEW. 25

Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Kamila Zioła
TEL. 77 436 91 25 WEW. 25

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Agnieszka Peska
apeska@pcpr-prudnik.pl
TEL. 77 436 91 25 WEW. 28

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Melania Jureczko
TEL. 77 436 91 25 WEW. 28

PSYCHOLOG

Anna Stępień
stepien@pcpr-prudnik.pl
TEL. 77 436 91 25 WEW. 40

STANOWISKO DS. KANCELARYJNYCH

Aleksandra Luty
biuropodawcze@pcpr-prudnik.pl
TEL. 77 436 91 25 WEW. 23

Dorota Niewiadomska
niewiadomska@pcpr-prudnik.pl
TEL. 77 436 91 25 WEW. 29

Główny specjalista ds. administracyjnych 
Katarzyna Szawdylas - Wasielewska 
kszawdylas@pcpr-prudnik.pl;
TEL. 77 436 91 25 WEW. 27



ZESPÓŁ DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH


POWIATOWY ZESPÓŁ DS. ORZEKANIA O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Przewodnicząca Zespołu
Teresa Małkowska
malkowska@pcpr-prudnik.pl;
TEL. 77 436 91 25 WEW. 21

Sekretarz
 Barbara Moskwa
moskwa@pcpr-prudnik.pl

TEL. 77 436 91 25 WEW. 21


REFERENT DS. REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Małgorzata Kogut
kogut@pcpr-prudnik.pl
TEL. 77 436 91 25 WEW. 27


INSPEKTOR - DORADCA DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Barbara Moskwa
moskwa@pcpr-prudnik.pl
TEL. 77 436 91 25 WEW. 27

MŁODSZY REFERENT DS. REHABILITACJI SPOŁECZNEJ

Marta Ziemnik
ziemnik@pcpr-prudnik.pl;
TEL. 77 436 91 25 WEW. 27



POWIATOWY OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ

Koordynator - terapeuta
Monika Witkowska - Kubas
poik@pcpr-prudnik.pl; tel. 77 436 47 00

Terapeuta
Edyta Wistuba - Suchy
poik@pcpr-prudnik.pl; tel. 77 436 47 00

Do góry