• Tutaj jesteś:
  • /
  • Strona główna
  • /
  • /
  • /

Dziś PCPR odwiedzili dziennikarze TVP 3 w Opolu, którzy przygotowują materiał na temat III ogólnopolskiej akcji "Okulary dla Afryki"

Do końca września można do PCPR przynosic nie używane już okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne, które przekażemy organizatorom akcji. Zainteresowanie dziennikarzy uwrażliwia na trudności zyjących tam osób niedowidzących, a przez budowanie świadomości, że każdy z nas może mieć swój udział w poprawie tej sytuacji, również pomaga w promocji akcji.

Trwa III ogólnopolska akcja zbierania okularów dla mieszkańców Afryki, w którą Prudniczanie czynnie się włączyli. Jest nam niezmiernie miło, że TVP 3 w Opolu również wsparła promocję tego przedsięwzięcia, doceniając tym samym zaangażowanie każdej osoby, która oddając okulary, zdecydowała się wnieść swój udział w pomaganie potrzebującym na kontynencie afrykańskim.
Do końca września zapraszamy do przekazywania zużytych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych! Mogą Państwo przekazać je bezpośrednio do jednego z punktów zajmujących się zbieraniem okularów (lista punktów znajduje się na stronach organizacji "OkularyDlaAfryki" i "OkuliściDlaAfryki), albo do nas - a my prześlemy je do organizatorów akcji. 

Szczegóły znajdują się na plakacie organizacji i jej funpage"u, a także na naszym facebooku. Plakaty z informacjami zamieszczamy także poniżej. W razie pytań prosimy dzwonić pod numer 77-436-91-25 wew. 27. 

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

 

Metryka aktualności.
Liczba wyświetleń: 149. Autor: PCPR Prudnik. Data publikacji: piątek, 19 lipca 2019r.

Powrót do listy aktualności


Przeczytaj inne aktualności