Dostęp do informacji
Menu główne
Kapitał Ludzki - Fundusze UE>
PFRON>
Biuro Pełnomocnika>
ePUAP>
Niebieska Linia>
Aktywny samorząd>
Baner
Baner

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

W Polsce 30 maja w celu poprawy losu dzieci odrzuconych i osieroconych obchodzony jest Dzień Rodzicielstwa Zastępczego, który ma na celu popularyzację ruchu rodzicielstwa zastępczego.Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Prudniku wraz ze Starostą Prudnickim pragnie zaprosić Rodziny Zastępcze z terenu powiatu prudnickiego do udziału w spotkaniu integracyjnym z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Prudniku wraz ze Starostą Prudnickim pragnie zaprosić Rodziny Zastępcze z terenu powiatu prudnickiego do udziału w spotkaniu integracyjnym z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Tegoroczne obchody odbędą się 4 czerwca w Schronisku Młodzieżowym w Wieszczynie. Wieszczyna to przysiółek wsi Dębowiec w gminie Prudnik, która oddalona jest od Prudnika około 8 km. Mając na uwadze Państwa sugestie pragniemy zagwarantować transport osobom, które zgłoszą taką potrzebę. Zbiórka osób dojeżdżających zostanie zorganizowana w Głogówku i w Prudniku. W związku z powyższym prosimy Państwa o deklarację telefoniczną pod numerem 77 436 91 25 wew. 25 lub 28 do dnia 31 maja 2016 roku.

Przybycie uczestników do schroniska możliwe będzie od godziny 11.00 a oficjalne  rozpoczęcie spotkania odbędzie się o godzinie 11.30 wspólną zabawą z Tygryskiem. Zakończenie spotkania zaplanowane jest na godzinę 17.00

W sytuacji niepogody spotkanie odbędzie się w pomieszczeniach Schroniska.

Ponadto dzięki wsparciu finansowemu z powiatu prudnickiego zagwarantowany zostanie poczęstunek, który wzorem ubiegłych lat będzie miał charakter biwakowy. Serwowane będą kiełbaski z ogniska, pieczywo i napoje.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu wolnego w malowniczej okolicy i w przyjaznej atmosferze obfitującej w wiele atrakcji. 

Obraz:

 

Metryka aktualności.
Liczba wyświetleń: 965. Autor: PCPR Prudnik. Data publikacji: czwartek, 12 maja 2016r.

Powrót do listy aktualności


Przeczytaj inne aktualności