Dostęp do informacji
Menu główne
Kapitał Ludzki - Fundusze UE>
PFRON>
Biuro Pełnomocnika>
ePUAP>
Niebieska Linia>
Aktywny samorząd>
Baner
Baner

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego 2021 r.

W sobotę 29.05.2021 r. mieliśmy okazję świętować wspólnie przepiękne święto- Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Powiat Prudnicki na mocy umowy partnerskiej podpisanej z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Opolu realizuje projekt "Bliżej rodziny i dziecka - wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej - III edycja" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII-Integracja Społeczna.

Podczas Obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego rodziny zastępcze uczestniczyły w spotkaniu  w Centrum Edukacyjnym "Mały Kopernik" prowadzonym przez Państwa Danutę i Ireneusza Czajkowskich, podczas których dzieci miały okazje poznać wiele ciekawostek fizycznych i wykonać niesamowite doświadczenia. Pomimo deszczowej pogody, gospodarze pięknie zorganizowali nam czas i zapewnili mnóstwo atrakcji a do tego przyrządzili nam przepyszny posiłek.

Obchody Rodzicielstwa Zastępczego zarówno przez pracowników PCPR jak i rodziny zastępcze z dziecmi bez względu na pogode zaliczane są do udanych. Z niecierpliwością czekamy na relalizację kolejnych zadań wynikających z projektu "Bliżej rodziny i dziecka- wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej - III edycja"

Obraz:

Obraz:

 

 

Metryka aktualności.
Liczba wyświetleń: 954. Autor: Joanna Pańczyk. Data publikacji: wtorek, 1 czerwca 2021r.

Powrót do listy aktualności


Przeczytaj inne aktualności