Dostęp do informacji
Menu główne
Kapitał Ludzki - Fundusze UE>
PFRON>
Biuro Pełnomocnika>
ePUAP>
Niebieska Linia>
Aktywny samorząd>
Baner
Baner

Kolonia dla dzieci z pieczy zastępczej

Do udziału w kolonii z terenu powiatu prudnickiego zakwalifikowało się 18 dzieci, które przebywają w rodzinnej pieczy zastępczej.

Kolonia odbędzie się w terminie 03.07.2021 13.07.2021 w Górkach Wielkich i jest organizowana przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu.

PROGRAM KOLONII ZAWIERA :

Całodniowe wycieczki autokarowe poza miejscowością zakwaterowania z nieodpłatnym dla uczestników wstępem do zwiedzanych obiektów, obsługą licencjonowanego przewodnika i wejścia do obiektów typu Basen/Aquapark itp. z zapewnieniem jednego gorącego posiłku oraz suchego prowiantu oraz soków:

- wycieczka nr 1: do Dream Parku Ochaby,

- wycieczka nr 2: do Cieszyna,

- wycieczka nr 3: do Skoczkowa,

- wycieczka nr 4: do Ustronia,

- wycieczka nr 5: na Czantorię Wielką,

- wycieczka nr 6: do Wisły,

- wycieczka nr 7: do Leśnego Parku Niespodzianek,

- wycieczka nr 8: do Skoczkowa,

- wycieczka nr 9: ścieżką Przyrodniczo-Dydaktyczną „Góra Bucze”.

Ponadto uczestnicy będą mieć zorganizowane gry terenowe, zajęcia sportowe, zajęcia artystyczne, warsztaty tematyczne, dyskoteki i ogniska.

Wyjazd_kolonijny_Gorki_Wielkie.pdf

Parking_mapka.jpg

Zmiana miejsca zbiórki

W związku z wyjazdem dzieci z terenu Państwa Powiatu na kolonię do miejscowości Górki Wielkie w dniu 3 lipca br. (sobota), uprzejmie informuję o zmianie miejsca zbiórki dzieci na wyjazd na kolonię.

Wyjazd w dniu 3 lipca br. (sobota) o godz. 9.30 odbędzie się z parkingu, który znajduje się przy ul. Głogowskiej 37, 45-315 Opole (spod budynku, w którym do 31.01.2020 r. znajdował się Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia - NFZ).

Powrót w dniu 13 lipca br. (wtorek) ok. godz. 15.00 z tego samego parkingu, z którego będzie wyjazd, tj. z ul. Głogowskiej 37, 45-315 Opole.

W załączeniu przesyłam mapkę z zaznaczonym w czarnym kółeczku miejscem wyjazdu i przyjazdu na kolonię – parking przy ul. Głogowskiej 37, 45-315 Opole (były Oddział NFZ).

W dniu wyjazdu na parkingu z ramienia Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Opolu będą obecni Pani Danuta Średzińska tel.: 508 263 310 oraz Pan Łukasz Krzak tel.: 664 429 565.

Obraz:

 

Metryka aktualności.
Liczba wyświetleń: 900. Autor: Małgorzata Szewczuk. Data publikacji: środa, 23 czerwca 2021r.

Powrót do listy aktualności


Przeczytaj inne aktualności